Mağazamıza Hoşgeldiniz!
TRY
 • EUR
 • TRY
  Filtreler
  Filtreler

  Kategoriler

  ÇEŞİTLER

  Şeker Sepetim

  Alt Kategoriler

  Akide Şekeri (76)

  AKİDE ŞEKER ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

  En Lezzetli Akide Şekeri Çeşitleri Sekersepetim.com'da. Aradığınız Tüm Lezzet ve Renkteki Akide Şekeri modelleri ve Mevlüt Şekerleri uygun fiyatlara satın alın.

  Toptan ve Perakende Akide Şekeri Online Satış Hızlı Telimat. 

   

  Lolly Candy El Yapımı Şeker (128)

  El Yapımı Lolly Şekerler - Desenli Akide Şekeri

   Özel Günler İçin En Tatlı ve Özel Lolly Şekerler. Yüzlerce Çeşit Desenli Akide Şekeri.  Desenli Lolly Şekeri sekersepetim.com'da. Lolly Şekeri modelleri, Parmak Lolly Malzemeleri seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları sekersepetim.com'da.'da sizi bekliyor! En renkli ve lezzetli Deseli Akide Şekeri çeşitleri sadece sekersepetim.com'da.Nazar Boncuğu Desenli Lolly Şeker, Gülen Yüz Lolly Şeker, Meyve Desenli Lolly Şeker, Papatya Desenli Lolly Şeker, Kırma Akide Şekeri Çeşitleri, Kalp Desenli Şekerler ve Tüm Renkli Desenli Lolly Şekerler Uygun Fiyatlara Seker Sepetim'de 

   

  Lolipop Şekerler (246)

  Lolipop Şeker Çeşitleri ve Fiyatları

  Aradığınız Tüm Lolipop Şeker Çeşitleri Uygun Fiyatlara sekersepetim.com'da.

  Etiketli Lolipop Şekerler (98)

  Etiketli Lolipop Şekerler zengin renk seçeneği ile etiketli olarak sizler için hazırlanır. Birbirinden şeker lolipoplarımızı istediğiniz parti temasına özel seçebilirsiniz. İsterseniz etiketli lolipop şeker fotoğrafınızı bastırabilir yada özel tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz....

  Oyuncaklı Şeker Çeşitleri (31)

  Oyuncaklı Şeker Çeşitleri

  Marshmallow (20)

  Marshmallow Çeşitleri ve Fiyatları  

  Marshmallow”, genellikle şeker ya da mısır şurubu, su, sıcak su içinde yumuşamış jelatin, dekstroz ve tatlandırıcının çırpılarak sünger kıvamına getirilmek sureti ile hazırlanmış modern formlu bir şekerlemedir.

        “Marshmallow” isimli bitkiden üretilen “marshmallow” şeker olarak mutfaklara girmeden evvel medikal özelliklerinden dolayı tıpta kullanılırmış. Boğaz ağrısına iyi geldiğine inanılan “marshmallow”, ilk olarak eski Mısır’da bitkinin sapının fındık ve bal ile karıştırılmasıyla şeker olarak tüketilmeye başlanmış. Bir diğer üretim şekli ise günümüzdekine yakın modern bir tarif. Bu tarife göre bitkinin sapları yerine bitkinin gövdesinin kullanılması tercih edilmiş. Şeker şurubu içinde haşlanan bitkinin gövde ile sapları çıkarılır ve yumuşak, sakızımsı, süngerimsi bir öz elde etmek için kurutulurmuş.

         19. yüzyılın başlarında Fransa’da şeker üreticileri, eski Mısır’lıların “marshmallow” tarifini biraz daha geliştirerek günümüzde üretilen “marshmallow”lara yakın bir tat elde ettiler. “Marshmallow” o dönemde küçük şeker dükkanlarında yerel olarak üretilmekteydi ancak bu oldukça meşakkatli bir süreçti. Üretimi yoğun emek gerektiriyordu. 19. yüzyılın sonlarına gelindiğinde “marshmallow” üreticileri bu yoğun emek sürecini hafifletmek için farklı bir formül ürettiler. Yumurtanın akı ya da jelatin ile geliştirilmiş mısır nişastası ile karıştırarak sakızımsı alanı elde ettiler. Marshmallow üretiminin gelişmesindeki bir diğer önemli gelişme de 1948 yılında Amerikalı Alex Doumak tarafından kaydedildi. Doumak, “Marshmallow”un bugün görmeye alıştığımız silindirik formunu ona kazandıracak ve imalatının otomatik şekilde yapılmasını sağlayacak formülü keşfetti. Doumak 1961 yılında bu sürecin patentini alarak Doumak Firmasını kurdu ve “Marshmallow”un sanayileşmesini sağladı.

  Draje Çeşitleri (69)

  Badem Şekeri, Çakıl Taşı Çikolata, Bonibon ve Tüm Draje Şeker Çeşitleri

  Lokum Çeşitleri (36)

   Tarihi, Osmanlıca “rahat ul-hulküm” yani boğaz rahatlatan kelimesinden türeyen Lokum, yaklaşık 15. yüzyıldan beri Anadolu’da bilinmekle birlikte, özellikle 17. yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu sınırları içinde yaygınlaşmıştır. Avrupa’da ise bir İngiliz gezgin aracılığıyla ‘Turkish Delight’ adıyla 18. yüzyılda tanınmaya başlanmıştır. Daha önceleri bal ya da pekmez ve un bileşimi ile yapılan lokumun 17. yüzyılda ‘Kelle şekeri’ olarak bilinen rafine şeker ile yapılmaktadır.

    Lokum çeşitlerinde en iyi fiyat garanti en kaliteli ürünler sekersepetim.com da Tüm Lokum çeşitleri, Lokum ürünlerinde online satış sekersepetim de! Lokum modelleri, Lokum çeşitleri  uygun fiyatları ile satın alın. Yurtdışı gönderim sadece Sekersepetim de

  Jelibon Şekerler (55)

  Yumuşak Şekerleme Çeşitleri

  Çikolata Çeşitleri (56)

  Çikolata Çeşitleri

  Kız ve Erkek Bebek Çikolataları 

  İsimli Bebek Çikolatası

   Sekersepetim.com'da bebeğinize özel tasarlanmış Bebek Çikolataları alabilirsiniz. Hazır tasarlanmış etiketlerden seçebilir bebeğinizin adını yazabilir yada belirlediğiniz başkaca sözcükleri veya kendi tasarımlarınızı eşşiz lezzetteki İsimli Bebek Çikolataları üzerine yazabilirsiniz. Bu etiketler hem Bebek Çikolatalarınızın üzerine uygulanmakta aynı zamanda çikolata kutusunun üzerine ve kapağın iç kısmına da uygulanmaktadır. Çikolatalarımız yüksek kaliteli olup güvenle sevdiklerinize ikram edebilir yada bu özel tasarım bebek çikolatalarını hediye olarak gönderebilirsiniz. Kız Bebek Çikolataları ve Erkek Bebek Çikolataları için sitemizde yüzlerce tasaım bulunmaktadır.

   En uygun Bebek Çikolatası fiyatları ve çeşitleri özel indirimler sekersepetim.com'da. Tüm çikolata çeşitleri aynı gün kargo yapılmakta ister Türkiye'de isterse yurt dışında olun en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

  Fotololi (29)

  Doğum Günü Konsepti Lolipop Şekerler

  Balon (17)

  Metalik Balon Çeşitleri ve Fiyatları

  Metalik Pembe Balon, Metalik Mavi Balon, Metalik Sedef Beyaz Balon, Gold Balon, Gümüş Balon, Metalik Sarı Balon ve aradığınız tüm balon çeşitleri uygun fiyatlar sekersepetim.com'da. 

  Kuruyemiş Çeşitleri (10)

  KURUYEMİŞ ÇEŞİTLERİ ve FİYATLARI

  Bebek Hediyeleri (16)

  Bebek Hediyeleri

  Sekersepetim.com'da bebeğinize hediyeler alabilir yada sevdiklerinize bebek hediyeleri gönderebilirsiniz.

  En Çok Satanlar

  ince uzun parmak jelatin

  25 ADET PARMAK LOLLY POŞETİ PLP 15

  -50%
  Fiyatı:30.00TL
  Liste Fiyatı:60.00TL
  Karışık Meyveli Kırma Akide Şekeri

  KARIŞIK ÇOK RENKLİ LOLLY TROPİK MEYVE AROMALI 250 GR

  -45%
  Fiyatı:49.00TL
  Liste Fiyatı:89.89TL
  nazar boncuğu desenli akide şekeri

  NAZAR LOLLY TROPİK MEYVE AROMALI 250 GR

  -18%
  Fiyatı:49.00TL
  Liste Fiyatı:59.50TL

  Markalar

  Başa Dön